Результати турніру в Бердичеві 22 серпня 2020 року

В  місті  Бердичеві 22 серпня 2020 року відбувся відкритий рейтингований турнір без обмеження віку. В турнірі прийняли участь 37 учасників з Бердичева, Хмельницького, Вінниці, Могилів-Подільского, Калинівки, Хмільника, Уланова, Козятина, Чудніва.

Перед початком турніру учасники турніру тепло привітали організатора турніру – Костенко Анатолія Івановича, якому 19 серпня виповнилось 70 років і вручили йому пам’ятну медаль та грамоту.

На турнір приїхала команда вінничан в складі Гуцол Вадим, Саулко Василь, Костюк Олексій, Матеуш Віталій, Зелений Микола, Лиженко Сергій, Цибульский Роман,Кузнець Олена та Тагіров Рашид. Краще за всіх виступив Лиженко Сергій, який посів 5 місце,Гуцол Вадим -9 місце, Костюк -10, Матеуш -13, Зелений -14.

Переможцем турніру став майстер спорту з Козятина-Білецький Олег, який в фіналі переміг свого земляка Поберій Івана. Трете місце посів Броницький Олександр з Бердичева, який переміг Гару Юрія з Хмельницького.

Переможці були нагороджені грамотами і медалями від ФНТВО!

Нижче можливо ознайомитись з детальними результатами турніру.