Регламент змагань на 2024 рік

 

    «Погоджено»                                                                                           «Затверджую»

Голова ГО «Федерація тенісу                          Директор Департаменту   гуманітарної настільного Вінницької області»                           політики  Вінницької  облдержадміністрації                                                                                         

____________ Сергій ЛІМОНОВ                           _______________Володимир БУНЯК             

 

«      »      грудня  2023 року                                                    «        »    грудня        2023 року

 

Регламент

проведення змагань з тенісу настільного

на 2024 рік

 

1.     Мета та завдання

                         Змагання проводяться з метою:

- популяризації та розвитку настільного тенісу в області;

- підвищення спортивної майстерності;

-  виявлення найбільш підготовлених спортсменів до складу збірної області;

- оцінки роботи тренерсько-викладацького складу фізкультурно-спортивних організацій,

  закладів фізичної культури та спорту та ДЮСШ;

- пропаганди здорового способу життя та залучення молоді до активних занять спортом.

 2. Терміни  та місце проведення

     Змагання проводяться згідно Єдиного календарного плану фізкультуро-оздоровчих та спортивних заходів Вінницької області на 2024 рік, а саме:

- Чемпіонат області  серед мінікадетів 2011 р.н. та молодші  - лютий 2024 року;

- Чемпіонат області серед юніорів 2005 р.н. та молодші  - березень 2024 року;

- Чемпіонат області (дорослі)  - березень 2024 року;

- Чемпіонат області серед міні-кадетів 2013 р.н. та молодші – травень 2024 року;

- Чемпіонат області серед молоді (до 21 року) 2003 р.н і молодші – вересень 2024 року;

- «Кубок міста» - вересень 2024 року;

- «Кубок області»  - листопад  2024 року.

                        3. Організація та керівництво проведення змагань

      Загальне керівництво проведення змагань здійснює Департамент гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації (далі – Департамент) та Федерація тенісу настільного Вінницької області  (далі Федерація). Безпосереднє проведення змагань покладається на головну суддівську колегію, затверджену Департаментом за поданням Федерації. Відповідальність за підготовку місця проведення змагань, прийом учасників, проведення змагань, медичне обслуговування покладається головну суддівську колегію, затверджену Федерацією.

                                         4. Учасники змагань

            До участі в змаганнях допускаються юнаки та дівчата чоловіки та жінки, ДЮСШ, РДЮСШ, збірні команди районів Вінницької області.

Змагання проводяться згідно з правил настільного тенісу України.

                                     5. Программа змагань, підведення підсумків.

      Змагання проводяться  окремо серед юнаків та дівчат, чоловіків та жінок в наступних розрядах: особистий, парний, змішаний.

Система проведення змагань буде визначена суддівською колегію в залежності від кількості учасників. Змагання в  парних, змішаних розрядах проводиться за олімпійською системою.

                      6. Безпека та підготовка місць проведення змагань

   Порядок підготовки спортивних споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів під час проведення змагань проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”, постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” та постанови Головного державного санітарного лікаря України від 26 травня 2020 року  № 28 “Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної  хвороби (COVID-19)” (зі змінами).

            Відповідальність за технічну підготовленість місць змагань та безпеку їх проведення покладається на головного суддю змагань, офіційних представників спортивної споруди, організаторів, представників команд та особистих тренерів спортсменів. Відповідальність за фізичний стан та здоров’я спортсменів несуть особисті тренери.

            В умовах дії на території України воєнного стану у зв'язку із триваючою широкомасштабною збройною агресією Російської Федерації проти України відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ (зі змінами, внесеними Указом Президента України від 14 березня 2022 року № 133/2022, затвердженим Законом України від 15 березня 2022 року № 2119-ІХ), Указом Президента України від 18 квітня 2022 року № 259/2022, затвердженим Законом України від 21 квітня 2022 року № 2212-ІХ, та Указом Президента України від 17 травня 2022 року № 341/2022, затвердженим Законом України від 22.05.2022 № 2263-ІХ), проведення змагань здійснюється з дотриманням вимог Законів України «Про національну безпеку України» та «Про правовий режим воєнного стану» та наказу Мінмолодьспорту від 28.05.2022 № 1587 «Про деякі питання проведення всеукраїнських спортивних заходів в умовах воєнного стану».

Медичне забезпечення змагань здійснюється відповідно до наказу Мінмолодьспорту і МОЗ від 15.07.2020 № 603/1608 «Про медичне забезпечення проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 липня 2020 року за        № 731/35014.

Організація та проведення змагань здійснюється із дотриманням Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Відповідальним за його виконання є головний суддя та учасники змагань.

Під час проведення змагань, з метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, відповідно до Указу Президента України від 16 березня 2022 року № 143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України», проводити щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональну хвилину мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

У місці проведення урочистої частини змагання встановлюється Державний Прапор України з дотриманням вимог шанобливого ставлення до нього та символіка організатора змагання. Урочиста частина змагання розпочинається виконанням Державного Гімну України. Ведення урочистої частини змагання відбувається державною мовою.

Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стало причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність, передбачену законодавством України.

                                     

                                                7.  Нагородження переможців

     Переможці та призери змагань нагороджуються грамотами Департаменту гуманітарної політики Вінницької облдержадміністрації та медалями Федерації тенісу настільного Вінницької області.

                                           8. Фінансування змагань та прийом учасників

         Витрати на підготовку та проведення змагань (оплату суддівської  колегії, лікаря, грамоти) здійснюється за рахунок Департаменту. Витрати на відрядження спортсменів та тренерів здійснюється за рахунок організацій, що відряджають.

  

                                                               9. Заявки

     Іменні заявки, завірені медичним закладом та організацією, що відряджає подаються до головної суддівської колегії в день приїзду. Учасники змагань обов’язково повинні мати при собі паспорт або  свідоцтво про народження.

 

               Даний регламент являється офіційним викликом на змагання