Результати відкритого турніру 01 березня 2020 року в ВТК

В спортивному залі Вінницького технічного колежу 1 березня 2020 року   відбувся  третій  в цьому році відкритий рейтингований турнір. На турнір зібралось найбільша за останній час кількість  учасників – 33! В турнірі прийняли участь тенісисти з Вінниці,  Жмеринки, Хмільника, Могилів- Подільского, Калинівки, Мурованих Курилівців,Ладижина, Козятина, Бара, Тростянця, Іллінців, Одеси та Горішні Плавні(Полтавська область).

Учасники були розподілені на 6 груп по 5-6 в кожній, по 2 учасника з кожної групи виходили в перший фінал, інші в другий.

Перше місце  виграв молодий тенісист з міста Одеси –Якимчук Леонід(2007 р.н.), який обіграв в фіналі Балу Сергія з Вінниці з рахунком 3:1! В грі за трете місце Гуцол Вадим з Вінниці обіграв Трофимчука Артема з Хмільника з рахунком  3:0!.

По закінчені турніру переможці були нагороджені грамотами та медалями  від ФТНВО!

Вітаємо переможців турніру з вдалим виступом на турнірі!

Нижче можливо ознайомитись з детальними результатами турніру.