Результати відкритого турніру 02 лютого 2020 року в ВТК

В спортивному залі Вінницького технічного колежу 02 лютого 2020 року   відбувся  другий в цьому році відкритий рейтингований турнір. На турнір зібралось 25 учасників з Вінниці,  Жмеринки, Хмільника, Іллінців, Кам’янець – Подільского, Козятина та  Могилів- Подільского. Учасники були розподілені на 5 групи по 5 в кожній, по 2 учасника з кожної групи виходили в перший фінал, інші в другий.

Федерації тенісу настільного Вінницької області незрозуміла позиція тренерів МДЮСШ № 1 (Сергеєв А., Паврнивода І., Соколова Н.) щодо участі представників МДЮСШ №1 в рейтингованих турнірах,які проводяться в м. Вінниці.  Для участі в турнірах в м. Вінниця потрібно бажання тренерів  та їх вихованців  та мінімальні затрати для того, щоб  приймати участь в рейтингованих турнірах. Для того щоб достойно представляти Вінницьку область на чемпіонатах України,  потрібно  мати рейтинг , який відповідає рівню сильніших гравців України, який можна здобути на турнірах в м. Вінниця, не виїжзаючи  за межи області. З боку тренерів МДЮСШ №1 немає бажання і ініціативи що до  досягненню найвищих результатів вихованців МДЮСШ №1. Прикладом для тренерів МДЮСШ № 1 є постійна участь молодих перспективних гравців з м. Хмільник ( Даценко О.,Кіщук М. Васенков І. Цимбалюк Л.) в рейтингованих турнірах в Вінниці.

Перше місце  в турнірі посів Дерун Єгор, який в фіналі обіграв Васєнкова Іллю з рахунком 3:1!. Трете місце посів Костюк Олексій, який в грі за третє місце обіграв Лакеєва В’ячеслава з Іллінців з рахунком 3:2!

По закінчені турніру переможці були нагороджені грамотами та медалями  від ФТНВО!

Вітаємо переможців турніру з вдалим виступом на турнірі!

Нижче можливо ознайомитись з детальними результатами турніру.