Результати відкритого турніру 29 грудня 2019 року в ВТК

В спортивному залі Вінницького технічного колежу 29 грудня 2019 року   відбувся  заключний в цьому році відкритий рейтингований турнір. На турнір зібралось 16 учасників з Вінниці,  Жмеринки, Хмільника, Могилів- Подільского. Учасники були розподілені на 3 групи по 5-6 в кожній, по 3 учасника з кожної групи виходили в перший фінал, інші в другий.

На турнірі сильно зіграв молодий гравець з Вінниці - Горбовський Дмитро(2005 р.н.), який по ходу турніру обіграв Тихонова Володимира, Дакеліна Валерія та Лиженко Сергія та заслужено зайняв  в групі друге місце. Непогано зіграв Гребельский Юрій, який посів 4-е місце в турнірі.

Перше місце на турнірі виборов Саволюк Володимир з Києва,який в фіналі обіграв Деруна Єгора з рахунком 3:2. В грі за третє місце Сидоренко Вадим  з Іллінців був сильніший за Гребельского Юрія з Вінниці(3:1).

По закінчені турніру переможці були нагороджені грамотами та медалями  від ФТНВО!

Вітаємо переможців турніру з вдалим виступом на турнірі!