Новорічний турнір в Мурованих Курилівцях

   В районному центрі Муровані Курилівці 14 грудня  2019 року відбувся  відкритий міжобласний турнір, присвячений Новому року. На турнір з’їхались 17 тенісистів з Вінниці, Нової Ушиці, Жмеринки, Могилів-Подільского, Новодністровська та Мурованих Куриловець. Такий турнір в Мурованих Куриловцях проводиться вдруге. Турнір відбувся завдяки великому бажанню та наполегливості людей, які вболівають душею за розвиток настільного тенісу в Вінницькій області. Федерація тенісу настільного тенісу  Вінницької області та  всі учасники турніру висловлюють щирі слова вдячності Ціоні Анатолію Олександровичу -  голові райради товариства «Колос» та директору ДЮСШ міста Муровані Курилівці, Парчевському Ігорю Петровичу,  Гладкому Михайлу Васильовичу за відмінну організацію турніру та теплий прийом учасників турніру. Турнір пройшов в теплій та дружній обстановці.

      З Вінниці в турніри прийняли участь Саулко Василь, Матеуш Віталій, Цибульский Роман та Лімонов Сергій. На турнірі домінували тенісисти, які мають український рейтинг, приймають участь в рейтингованих турнірах. Для місцевих тенісистів цей турнір буде  гарним стимулом для подальших тренувань та підвищення своєї майстерності.

Перше місце в турнірі посів Вацак В’ячеслав з Могилів-Подільского, друге Саулко Василь з Вінниці та третє Матеуш Віталій теж з Вінниці.

   Нижче можливо ознайомитись з детальними результатами турніру.