Результати відкритого турніру 27 липня 2019 року

27 липня 2019 року в тенісному залі ТРК «Ігроманія» відбувся  відкритий рейтингований турнір для всіх бажаючих.. В турнірі прийняли участь  20 тенісистів з Вінниці, Козятина, Калинівки, Жмеринки, Іллінців, Могилів-Подільского та Донецька.

Учасники були розподілені на 4 групи по 5 в кожній, по 3 виходило в перший фінал,   інші в другий.

Другий раз поспіль переможцем турніру став Костюк Олексій з Вінниці, перемігши в фінальній зустрічі Сидоренко Вадима з рахунком 3:2! Трете місце посів Гульчук Володимир з Хмільника, який з рахунком 3:1 переміг в грі за 3-е місце Вацака В’ячеслава з Могилів-Подільского з рахунком 3:1.

По закінчені турніру переможці були нагороджені  грамотами та медалями від ФТНВО.

Вітаємо переможців турніру і бажаємо їм наступних перемог!