Результати виступу вінничан на чемпіонаті України по 2007 р.н.

В місті Чернігові з 29 травня по 02 червня 2019 року пройшов чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2007 р.н. і молодші. Вінницьку область на чемпіонаті представляли:

Тітус Анна(2008р.н. м. Могилів - Подільский), Потапова Лариса(2007 р.н), Кірєєва Влада(2007 р.н.), Гнатишен Євген (2008 р.н.), Буряк Дмитро(2007 р.н.) - всі Вінниця та Даценко Олександр (2007 р.н. м. Хмільник).

   Змагання проводились в командному, парному та особистих розрядах.

Юнаки виступили не зовсім вдало на цьому чемпіонаті. В командах програли першу зустріч і вибули з боротьби за нагороди. В особистому розряді юнаки  також не вдало виступили, не потрапивши в основну сітку.

  Вдалим на чемпіонаті був виступ дівчат. В командних змаганнях команда Вінницької області посіла друге місце, поступившись в фіналі команді з Харкова.

  В парному розряді серед дівчат третє місце посіла пара Тітус Анна та Потапова Лариса.

 В особистому розряді Кірєєва Влада зайняла 15 місце, Потапова Лариса-12 місце.

 Краще всіх на чемпіонаті виступила Тітус Анна( тренер Тітус О.П.).

  В особистому розряді Анна зайняла друге місце, поступившись в фіналі Ковальовій Дар’ї з Харкова. На чемпіонаті Анна була сьомою сіяною(рейтинг 16.3). В командному турнірі Анна обіграла першу сіяну киянку Ольгу Понько (рейтинг 36.2). чемпіонку м. Києва по 2007 р.н.

Вітаємо юних вінничанок з вдалим виступом на чемпіонаті України і бажаємо їм наполегливих тренувань і подальших перемог!