Результати 4 туру Вінницької Областної Ліги

    25 травня  2019 року в місті Красилові, Хмельницької області в спортивному комплексі місцевої ДЮСШ відбувся 4-й  заключний тур відкритої Вінницької Обласної Ліги.

На третій тур приїхали  16 команд  з 18 заявлених (не приїхали команди «ЖДТУ» м. Житомир та «TUJ» м. Бердичів).

   Боротьба за три призових місця точилася між чотирма командами: «Дністер» м. Кам’янець – Подільский, «Ера» м. Хмельницький,  «Іскра» м. Козятин та «Ніка» м. Вінниця. Після поразки команди «Ніка» від команд «Дністер» та «Іскра», друге місце посіла команда «Ера». Команда «Дністер» в напруженому поєдинку з рахунком 4:3 здолала команду «Іскра» і стала переможцем Вінницької Обласної Ліги. Команда «Дністер» перемогла всіх своїх суперників і заслужено стала переможцем турніру.Команда «Іскра» з Козятина посіла трете місце.

 В  урочистому нагороджені команд  приймала участь мер міста Красилів -  Островська Ніла Василівна, яка поздоровила команди призери з перемогою в Вінницькій обласній лізі. Команди були нагороджені грамотами, медалями, кубками та грошовими винагородами.

 Вітаємо переможців та призерів Вінницької Обласної Ліги сезону 2018-2019 рр. і бажаємо всім міцного здоров’я та наступних перемог!