Результати турниру пам’яті C. Невмержицького в м. Хмільнику

  20 жовтня 2018 року в спортивному залі ЗОШ №3 м. Хмільника відбувся відкритий рейтинговий турнір з настільного тенісу серед ветеранів пам’яті Сергія Невмержицького.

В ньому взяли участь 20 спортсменів з Вінниці, Козятина, Хмельницького, Тростянця та Хмільника.

Перед змаганнями учасники турніру вшанували память про Сергія Федоровича хвилиною мовчання. Після цього головний суддя Лімонов С.А. оголосив регламент проведення турніру, за яким усі учасники були розподілені на 4 групи по 5 чоловік. У фінальну частину виходили три спортсмена з кожної групи.

В результаті складної боротьби, вигравши усі зустрічі, перше місце виборов Гефтер Євген (м. Вінниця). Його земляк Гребельский Юрій посів ІІ місце. Для Юрія це була перша нагорода в його тенісній карєрі, тому друге місце для нього нарівні з першим. Вітаємо Юру з цьою нагородою і бажаємо наступних перемог! Бронзова нагорода дісталася Гарі Юрію.  За велику волю до перемоги також бронзовою нагородою було відзначено Костюка Петра (м. Хмільник).

В турнірі взяли участь дві представниці прекрасної статі з Вінниці – Малюта Олена та  Кузнець Олена. Остання нагороджена за І місце серед жінок.

По завершенню змагань переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями, а також грошовими преміями.

Учасники змагань висловлювали вдячність за гарно організований турнір директору ЗОШ №3 Євтодію М.А., голові федерації тенісу настільного у Вінницькій області Лімонову С.А., суддівській колегії, другу Невмержицького С.Ф.  і водночас спонсору турніру Шмалю Олександру Андрійовичу, і сподівання на подальше щорічне проведення турніру.