Результати Дитячої Ліги

12 травня 2018 року в спортивному комплексі «Здоров’я»  відбувся 4-й  заключний тур відкритої обласної «Дитячої Ліги» сезону 2017-18 років. На четвертий тур приїхало 15 команд з 18 заявлених. Не приїхала команда «Радон-2»(дівчата), команда «Візит» з Хмільника  та команда «Енергія» з Ладижина.

В турнірі серед юнаків  команда «Лідер» з Вінниці (Саволюк Володимир та Горбовський Дмитро)  з перших турів була явним фаворитом і в результаті турніру перемогла всі команди та заслужено зайняла 1-е місце. Друге місце в турнірі зайняла  команда «Хмільник» з міста Хмільник ( Трофимчук Артем та Шабанов Богдан), програвши тільки команді «Лідер». На 3 місце претендували дві команди. Це команди «Колос» з Уланова та  «Авангард» з Ладижина. Команда «Авангард» (Богданович Олександр та Журба Даніїл) в 4-тому турі виграла всі свої ігри і зайняла 3-е місце.

Серед дівчат боротьба за призову трійку була між командами «Невгамовні» з Вінниці (Потапова Лариса та Коберник Софія) та  збірна команда «Рось» з Могилів-Подільского та Погребище (Сичова Анна та Братковська Аліна) та  команда «Ніка» з Могилів-Подільского (Тітус Анна та Білоус Вікторія).

Найдраматичніший матч відбувся між командами «Невгамовні» з Вінниці   та командою «Рось». Спочатку Сичова Анна виграла у Коберник Софії, потім Потапова Лариса перемогла Братковську Аліну. Пару виграла команда «Рось». Після пари Коберник Софія перемогла Братковську Аліну і все вирішувалось в зустрічі між Потаповою Ларисою та Сичовою Анною. Сильніше на цей раз виявилась Сичова Анна з Могилів –Подіського.

Перше місце у команди «Рось», друге місце у команди «Невгамовні», трете у команди «Ніка» з Могилів-Подільского.

Після закінчення змагань призери були нагороджені грамотами, медалями та грошовим винагородженням від Федерації тенісу настільного Вінницької області.

Вітаємо переможців та всіх учасників відкритої обласної « Дитячої Ліги» з закінченням турніру та бажаємо  всім міцного здоров’я, подальших наполегливих тренувань  та нових перемог  на тенісних турнірах!

Нижче приводимо турнірні таблиці після 4-х турів серед юнаків та дівчат.