Результати чемпіонату області-2018 серед дорослих

17 лютого 2017 року в спортивному комплексі «Здоров’я» відбувся  чемпіонат області серед дорослих. На чемпіонат заявилось 47 чоловіків та 8 жінок з Вінниці, Козятина, Ладижина, Калинівки, Хмільника, Іллінців, Бара.

Чоловіки були розподіленні на 11 підгруп, перше місце дозволяло гравцю вийти в фінал. Дівчата грали по кругу. Жеребкування проводилось згідно українського рейтингу і в чоловіків в основному в кожній підгрупі було по 2-3 більш-менш рівних гравця. Тому боротьба в групах за вихід в фінальну частину була дуже запеклою.

В фінальній сітці без поразок дійшли до фіналу Гефтер Євген з Вінниці та Кучинський Олександр з Ладижина. В фінальній зустрічі сильнішим був Гефтер Євген, який переміг з рахунком 3:1.

Трете місце виборов Діброва Сергій, який в фінальній сітці на начальному етапі програв Сидоренко Вадиму 2:3, а вже в грі за 3-е місце переміг того ж Сидоренко Вадима з рахунком 3:0.

Місця по  категоріях розподілились наступним чином:

Чоловіки

1-е місце – Гефтер Євген (Вінниця)

2-е місце – Кучинський Олександр  (Ладижин)

3-е місце – Діброва Сергій (Вінниця)

Жінки

1-е місце –Шаповалова Дар’я (Ладижин)

2-е місце – Кузнець Олена (Вінниця)

3-е місце – Коберник Софія (Вінниця)

Пари чоловіки

1-е місце – Гефтер Євген - Мінов Михайло (Вінниця)

2-е місце – Діброва Сергій – Поберій Іван (Вінниця - Козятин)

3-е місце – Волинський Валерій – Топоровський Володимир (Хмільник)

Пари жінки

1-е місце –  Коберник Софія – Потапова Лариса(Вінниця)

2-е місце – Шаповалова Дар’я -  Кожушок Анна (Ладижин)

3-е місце – Кіреева Влада - Кузнець Олена(Вінниця)

Пари змішані

1-е місце – Гефтер Євген -  Кузнець Олена (Вінниця)

2-е місце – Кучинський Олександр  - Шаповалова Дар’я (Ладижин)

3-е місце – Поліщук Дмитро - Кіреева Влада (Вінниця)

Таким чином Гефтер Євген став абсолютним переможцем чемпіонату Вінницької області вигравши в 3-х категоріях.

Вітаємо переможців та призерів чемпіонату області і бажаємо їм подальших перемог!

Нижче можливо ознайомитись з детальними результатами в особистому розряді серед чоловіків та жінок.