Результати Новорічного турніру 13 січня 2018 року

13 січня 2018 року в спортивному комплексі «Здоров’я»  відбувся відкритий рейтингований турнір для всіх бажаючих, присвячений Новому Року. На турнір з’їхались 52 тенісиста з Вінниці, Хмельницького, Умані, Деражні, Могилів-Подільского, Летичіва, Гайсина, Ладижина, Мурованих Куриловець, Нової Ушиці, Казатина, Бердичева, Тростянця та  Немирова.

Учасники були розподілені на 8 підгруп по 6-7 учасників в кожній. Два перших виходило в перший фінал, 3-4 місце в 2-й фінал і остальні в 3-й фінал. Перший та другий фінали учасники грали за системою  -2  до двох поразок, 3-й фінал за олімпійською системою. Кожний учасник турніру в середньому зіграв по 7-9 зустрічей.

В групах була дуже запекла боротьба між учасниками. Про це свідчать результати в підгрупах. Такі сильні гравці, як Поберій Іван, Синиця Андрій, Мельничук Олександр, Тихонов Володимир, Гжибовецький Євген, Вандзіляк Олександр потрапили лише в 2-й фінал.

Перше місце в 3-му фіналі зайняв Гайновський Олександр з Деражні, який виграв фінальну зустріч у Дубенко Олега з Хмельницького.

Перше місце в 2-му фіналі зайняв Поберій Іван з Козятина, який обіграв Синицю Андрія з Вінниці з рахунком 3:1.

На турнір приїхали два дуже сильних гравця з Умані - Омельчук Іван та зовсім юний гравець Мул Степан(2004 р.н.). Конкуренцію ім склали Сіньковський Євген з Гайсина та Сидоренко Вадим з Іллінців.

В грі за 3-е місце Мул Степан обіграв Сидоренко Вадима з рахунком 3:1, а в фінальній зустрічі Омельчук Іван обіграв Сіньковського Євгена з рахунком 3:0.

По закінчені турніру переможці були нагороджені грамотами та грошовим винагородженням.

Вітаємо переможців  та всіх учасників турніру з Новим Роком та Різдвом Христовим та бажаємо всім міцного здоров’я, мирного неба, спокою та злагоди в сім’ях!

Нижче можливо ознайомитись з повними результатами новорічного турніру.