Результати Кубку області-2017

4 листопада 2017 року в СК «Здоров’я» відбувся відкритий рейтингований турнір «Кубок області-2017» .Турнір зібрав рекордну кількість учасників – 54! Це говорить про зростання популярності турнірів в місті Вінниця. На турнір приїхали тенісисти з Кам’янець - Подільського, Хмільницького, Бердичева, Тульчина, Тростянця, Гайсина, Ладижина, Могилів-Подільского, Козятина, Летичіва, Іллінців, Калинівки, Хмільника та Вінниці. Як бачимо географія учасників турнірів з кожним разом розширюється, що не може радувати.

Турнір проводився при підтримці управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації  та федерації тенісу настільного Вінницької області.

В турнірі приймали  участь чотири жінки, які грали разом з чоловіками і окремо між собою розіграли призові місця. 1-е місце посіла Кузнець Олена з Вінниці, друге у Іщенко Ольги теж з Вінниці і 3-е місце зайняла Дунець Людмила з Хмельницького.

Чоловіки були розподілені згідно українського рейтингу на 9 підгруп по 6 учасників в кожній. Гравці, які посіли 1-2 місце в групі виходили в 1-й фінал, 3-4 місця в 2-й фінал, 5-6 місця в 3-й фінал. Всі фінали грались за системою-2 до 2-х поразок.

В групах в основному, гравці сіяні під першими номерами, зайняли відповідно 1 та 2 місця, виключенням стали 8 та 9 групи. Гайсин Іван з Ладижина, сіяний в групі четвертим, зайняв в групі 1-е місце, а в 9 групі Лакеєв В’ячеслав з Іллінців зайняв 2 місце, відтіснивши в 2-й фінал сильного гравця з Бердичева Броницького Олександра.

Перше місце в 2-му фіналі зайняв Алексеев Олександр з Вінниці, в 3-му фіналі перше місце посів Матеуш Віталій.

В першому фіналі без поразок до фіналу дійшли Лімонов Антон і Рубанов Максим, в очному поєдинку перемогу з рахунком 3:0 здобув Лімонов Антон.

В боротьбі за 3-е місце було багато несподіваних результатів. Сильнішим в цій боротьбі був Гара Юрій з Хмельницького, який в грі за 3-е місце переміг Іщука Вадима з Бердичева.

Переможці Кубку області - Лімонов Антон та  Кузнець Олена були нагороджені кубками, остальні призери турніру медалями та дипломами управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації  та федерації тенісу настільного Вінницької області.

Вітаємо переможців Кубку області і бажаємо ім подальших перемог!

Нижче можливо подивитись детальні результати Кубку області-2017.