Результати "Кубку міста-2017" 23.09.2017 року

23 вересня  2017 року в спортивному комплексі «Здоров’я» відбувся відкритий рейтингований турнір присвячений Дню міста  - «Кубок міста-2017».

Турнір пройшов при підтримці  комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради.

В турнірі прийняли участь 44 тенісиста з Вінниці, Ладижина, Гайсина, Бершаді, Мурованих Курилівців, Казатина, Бердичева, Ужгорода, Летичіва, Хмільника

Жінки розіграли між собою міні турнір і з залу одразу поїхали на турнір в м. Умань.

Перше  місце серед жінок посіла Кузнець Олена з Вінниці, друге місце виборола Іщенко Ольга  з Вінниці і трете місце у Коваленко Валентини з Ужгорода. Призери серед жінок були  нагороджені грамотами, медалями та переможець кубком комітету по  фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради.

Чоловіки були розподілені на 7 підгруп по 6 чоловік в кожній, по троє найкращих виходило в 1-й фінал. 1-й та 2-й фінал проводився по 2-х мінусовій системі до 2-х поразок.

В підгрупах сильно зіграли молоді гравці Саволюк Володимир з Вінниці, Цимбалюк Леонід з Хмільника, Гайсин Іван з Ладижина, а також Саулко Василь з Вінниці. Нажаль в фінальній частині цим гравцям не хватило досвіду та фізичних кондицій.

Перше місце в 2-му фіналі зайняв Сорока Василь з Вінниці, який тривалий час не приймав участь в змаганнях, але сподіваємось що Василь найде час для поновлення тренувань.

Переможцями турніру стали досвідчені гравці, які постійно тренуються та підтримують свій ігровий рівень та фізичну підготовку.

Перше місце на турнірі зайняв Гефтер Євген з Вінниці, який в напруженому та драматичному поєдинку здолав опір ще одного вінничанина – Діброва Сергія з рахунком 3:2! Трете місце виборов представник міста Бердичева – Броніцький Олександр, який переграв Костюка Олексія з Вінниці.

Призери серед чоловіків також  були  нагороджені грамотами, медалями та переможець кубком комітету по  фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради.

Нижче можливо подивитись детальні результати турніру.

Вітаємо переможців та призерів турніру та бажаємо їм подальших перемог!