Результати відкритого обласного турніру 14.01.2017 року

14 січня 2017 року в СК «Здоров’я» відбувся новорічний відкритий обласний турнір   з настільного тенісу для всіх бажаючих. В турніри прийняло участь 39 тенісистів з Вінниці, Луцька. Козятина, Хмільника, Могилів-Подільского, Хмельницького, Нової Ушиці, Летичіва, Гнівані, Меджибожа.

Учасники були розподілені на 7 підгруп по 5-6 чоловік в кожній, по 2 найкращих виходило в 1-й фінал, всі інші грали в 2-му фіналі. Ігри в 1-му та 2-му фіналі проводились з визначенням всіх місць. В підгрупах учасники зіграли 90 зустрічей, в 1 та 2 фіналах  - 99 зустрічей! (разом 189 зустрічей). Всі зустрічі будуть обраховані в українському рейтингу.

Перше місце в 2-му фіналі виборов Костюк Олексій з Вінниці, який обіграв в фіналі Кульчицького Олега з Меджибожа  з рахунком 3:0.

Перше місце в 1-му фіналі виборов Поберій Іван з Козятина, який в фіналі виграв у Мінова Михайла. В грі за 3-те місце Сидоренко Вадим з Іллінців переграв Гару Юрія з Хмельницького з рахунком 3:1.

Нижче в цій статті можливо подивитись детальні результати новорічного турніру.

Відео фінальної та гри за 3-е місце можливо буде подивитись в підрозділі «Відеогалерея» нашого сайту.

Вітаємо переможців турніру і бажаємо всім учасникам турнірі подальших перемог!