Результати відкритого рейтингованого турніру 22.10.2016 року

23.10.2016 р  10.30

22 жовтня 2016  року в спортивному комплексу «Здоров’я» відбувся  відкритий рейтингований турнір. В турнірі прийняло участь 37 тенісистів зі всієї Вінницької області, а також приїхали спортсмени з Хмельницька.

Учасники були розподілені на 7 груп по 5-6 учасників в кожній, перші двое з групи виходили в перший фінал(плюс 2 найкращих 3-х місця), остальні в    2-й фінал.

Склад учасників приблизно був рівний і відсутність провідних гравців області (Лімонова Антона та Білецького Олега,задіяних в клубному чемпіонаті України «Вища ліга») зберігало інтригу турніру до самого фіналу.

На турнірі сподобався всім юний учасник з Хмельницького – Островський Андрій (2005 р.н.), який на рівних боровся з дорослими тенісистами. Якщо Андрій буде наполегливо тренуватись,то може стати провідним гравцем України. Ми бажаємо Андрію успіхів і подальших перемог!

Стабільні результати в групах показали Мінов М., Годонюк І., Вацак В., Гефтер Е., Поберій І., Лисий А., Мельничук А.

Перше місце в 2-му фіналі зайняв Оміцинський Євгеній, який в драматичному поєдинку переміг Тихонова Володимира з рахунком 3:2!

В першому фіналі стабільну гру показали Мінов Михайло і Годонюк Іван, які обіграли всіх своїх опонентів на шляху до фіналу. В фінальній зустрічі сильнішим виявився Мінов Михайло, який переміг Годонюк Івана з рахунком 3:2! Трете місце в першому фіналі виборов молодий перспективний тенісист з Хмельницька – Лисий Артем, який в грі за 3-е місце переміг свого земляка-ветерана Гару Юрія з рахунком 3:1!

Детальні результати турніру можливо  подивитись в кінці цієї статті.

Відео фінальної зустрічі можливо буде подивитись в розділі «Відеогалерея» нашого сайту.

Вітаємо переможців та призерів відкритого турніру!