Результати виступу вінничан на чемпіонаті України "Прудкий м’яч-2016"

В м. Жовква, Львівської області з 25 по 28 травня 2016 року відбувся чемпіонат України серед мінікадетів (до 12 років) «Прудкий м’яч-2016».

Вінницьку область на цьому чемпіонаті повинні були представляти призери чемпіонату області – Саволюк Володимир(Вінниця), Бабиченко Руслан(Уланів), Трофимчук Віталій (Хмільник), Братковська Аліна (Погребище), Маркововська Ірина (Літин), Сичова Ганна (Могилів-Подільський). За різними обставинами на чемпіонат поїхали тільки переможці чемпіонату області Саволюк Володимир та Братковська Аліна. Тренерам дітей призерів треба більш відповідальніше ставитись до своїх вихованців і десь треба жертвувати своїми обставинами заради участі  своїх вихованців в чемпіонаті України.

В чемпіонаті прийняло участь 85 хлопців та 66 дівчат зі всієї України.  Вісім перших по рейтингу зразу попадали в 32, остальні повинні були пройти відбірковий турнір.

Саволюк Володимир успішно здолав відбірковий турнір, зайнявши в групі 2-е місце і попав в фінал. Братковська Аліна нажаль не змогла здолати відбірковий турнір (дві ігри програла, одну виграла). Рівень гравців на чемпіонаті України дуже високий, тому не можна втішатися перемогами на чемпіонаті області, треба показувати результати на чемпіонатах України. Тренери всієї Вінницької області повинні ставити перед собою основною задачею участь своїх вихованців в чемпіонатах України і результати на чемпіонатах України – це основні показники роботи тренерів!

Саволюк Володимир був сіяний під 19 номером на чемпіонаті. Спочатку він виграв у Соломенник Артема з Києва, потім виграв у сильного гравця з Києва Абділіна Ігоря(4-й сіяний), потім здолав опір Пелишко Артема зі Львова. За вихід в фінал Володимир програв сильному гравці з Харкова – Завада Микита (1-й сіяний), далі в боротьбі за трете місце програв Третяку Назару з Рогатина(5-й сіяний) і переміг технічною перемогою Овчинникова Артема з Чернівців і посів високе 5 місце на чемпіонаті України. Для Саволюк Володимира це велике досягнення в його тенісній кар’єрі і нагорода за його наполегливість, старанність і велику працю на тренуваннях!

Вітаємо Володимира з високим результатом на чемпіонаті України!