Результати чемпіонату області серед дорослих

28 травня 2016 року в Вінниці в спортивному комплексі «Здоров’я» відбувся чемпіонат Вінницької області серед дорослих. На чемпіонат приїхало 48 чоловіків та 8 жінок з Хмільника, Бара, Теплика, Гайсина, Немирова, Іллінців, Вінниці, Ладижина.  Змагання проводились окремо серед чоловіків та жінок в особистому, парному та змішаному розрядах. Чемпіонат зібрав усіх найсильніших гравців Вінницької області в обох категоріях.

Вісім жінок змагались між собою по колу. Ніхто  з жінок не зміг не зміг скласти конкуренцію Соломко Дар’ї з Вінниці, яка перемогла всіх своїх суперниць з рахунком 3:0.Друге місце посіла Телень Вікторія, трете Кузнець Олена, обидві з Вінниці.

Чоловіки були розподілені на 9 підгруп по 5-6 в кожній, по 2 найкращих виходило в фінал. Фінал розігрувався за системою -2 до 2-х поразок.

Про напруженість боротьби говорить той факт, що декілька сильних гравців(Мурзін В,Башликов А,,Захаревич В., Харжевский А., Карелін А., Ксьондз В., Ткачук А.) не потрапили в фінал чемпіонату.  В фінальному матчі Лімонов Антон, який набрав непогану форму, переміг Білецького Олега з рахунком 3:0. (Відео фінального матчу можливо подивитись в розділі «Відеогалерея» нашого сайту.)

Більш запекла боротьба була за 3-е місце. Христянко Олексій з Ладижина переміг за вихід за 3-е місце Сіньковского Євгена з Гайсина, а Годонюк Іван переміг Поліщука Дмитра. В напруженій грі за 3-е місце Годонюк Іван переміг Христянко Олексія з рахунком 3:1.(Відео  матчу  за 3-е місце можливо подивитись в розділі «Відеогалерея» нашого сайту.)

В парному розряді серед жінок місця розподілилися наступним чином:

1-е місце – Кузнець О., Іщенко О,(Вінниця)

2-е місце – Соломко Д,, Попельска С.(Вінниця-Хмільник)

3-е місце – Телень В., Стукан І.(Вінниця)

В парному розряді серед чоловіків місця розподілилися наступним чином:

1-е місце – Поберій І., Білецький О.(Казатин)

2-е місце – Лімонов А., Гефтер Є.(Вінниця)

3-е місце – Мінов М., Годонюк І.(Вінниця)

В змішаному  розряді  місця розподілилися наступним чином:

1-е місце – Гефтер Є., Кузнець О.(Вінниця)

2-е місце – Лімонов А., Соломко Д.(Вінниця)

3-е місце – Христянко О., Шаповалова Д.(Ладижин)

За результатами чемпіонату області буде сформована збірна команда для участі в чемпіонаті України, який відбудеться з 1 по 3 вересня 2016 року.

Вітаємо переможців та призерів чемпіонату області і бажаємо їм наступних перемог!