Результати 4-го туру клубного чемпіонату Вінницької області

9 квітня 2015 року в спортивному комплексу «Здоров’я» відбувся 4-й заключний тур Обласної Ліги -2015-16 г. На Обласну Лігу зібрались всі заявлені  10 команд з Вінниці, Ладижина, Козятина, Іллінців, Могилів-Подільского, Хмільника.

В цей раз командам треба було зіграти 5 командних турів. В цьому турі вирішувалось доля призових місць. На призові місця претендували 4 команди : «Делфі», « НІКА», «ТОП-СПІН» та «Енергетик».

Команда «Делфі» прогнозовано виграла всі свої зустрічі і заслужено зайняла 1-е місце. На другому місці команда «НІКА» з Вінниці, яка програла тільки команді «Делфі». Інтрига була лиш в боротьбі за 3-е місце. Якщо б  команда  «Енергетик» обіграла команду «НІКУ», вона б могла претендувати на 3-е місце, але команда «Енергетик» програла і 3-е місце зайняла команда «ТОП-СПІН» з Вінниці.

По закінченні турніру команди призери були нагороджені грамотами та грошовими винагородами Федерації тенісу настільного Вінницької області Результати 4-го туру будуть обраховані в український рейтинг. Клубний чемпіонат набирає популярності у гравців настільного тенісу Вінницької області і сподіваємось, що в новому сезоні в клубному чемпіонаті приймуть участь набагато більше команд з Вінницької області і з других областей України!

Вітаємо переможців та призерів клубного чемпіонату Вінницької області!