Остаточні результати ТОП-16 в м. Вінниці

        В м. Вінниця з 28 по 30 січня 2016 року вперше за багато років в спортивному комплексі «Здоров’я» був проведений Всеукраїнський турнір найсильніших кадетів (2001 р.н. і молодше) з настільного тенісу. Проведення турніру такого рівня стало можливим завдяки спільним зусиллям управління з фізичної культури та спорту в особі начальника управління – Чернявського С.В., його заступника Олійника О.М. та всіх небайдужих до цього виду спорту любителів настільного тенісу всієї Вінницької області. Особливі слова подяки заслуговує підтримка настільного тенісу в нашій області президентом федерації тенісу настільного Вінницької області – Гордійчуком  Олегом Леонідовичем.

На турнір до Вінниці з’їхались найкращі тенісисти в цій віковій категорії зі всієї України.

Спочатку проводився відбірковий турнір, в якому розігрувались 3 вакантних місця основного турніру. В відбірковому турнірі (14 учасників) серед юнаків  приймали участь наші земляки - Бондарчук Олександр з Козятина, Васєнков Ілля та Цимбалюк Леонід з Хмільника. Нажаль всі вони не змогли пробитись в основний турнір, програвши по 2 зустрічі в відбірковому турнірі.

В основному турнірі  приймали участь 16 юнаків та 16 дівчат. Кожний учасник за 3 дні турніру зіграв по 15 зустрічей.

За результатами турніру серед дівчат перше місце виборола Перенбійніс Вероніка з Києва, друге – Димитренко Анастасія з Києва, трете місце у Цюпко Олександри також з Києва.Соломко Дар’я з Вінниці в цій категорії зайняла 9 місце.

За результатами турніру серед юнаків перше місце виборов Лімонов Антон з Вінниці, друге – Лушніков Володимир з Києва, трете місце у Кац Лева з Запоріжжя.Саволюк Володимир  з Вінниці в цій категорії зайняв 16 місце.

Вітаємо Лімонова Антона з перемогою в ТОП-16!

 

Сподіваємось це перший і не останній турнір такого рівня, який готова приймати Вінниця в майбутньому!