Результати турніру 23.01.2016 року в СК "Здоров я"

    23 січня 2016 року в СК «Здоров’я» відбувся другий в цьому році відкритий обласний турнір. Турнір зібрав рекордну кількість учасників за весь час проведення обласних турнірів. В турніри прийняло участь 63 тенісиста зі всієї Вінницької області і других областей України. На турнір приїхала дуже сильна команда з м. Умані, також приїхала команда з Хмельницького і Бердичева. Це говорить про зростання  популярності турнірів в м. Вінниця. Починаючи з квітня 2016 року відкриті обласні турніри в м. Вінниця будуть рейтингованими.

 Складність проведення турніру з такою кількістю учасників за один день існує, але завдяки проведенню турніру за допомогою комп’ютерної програми, турнір було проведено на належному рівні.  Турнір проводився на 9 толах .Учасники турніру були розбиті на 11 підгруп по 5-6 чоловік в кожній, перші 2 місця виходили в 1-й фінал, 3-4  місця в  2-й фінал, інші учасники в 3-й фінал. За час проведення турніру учасники зіграли 229 зустрічей!

В підгрупах особливих сенсацій не було. Гравці з високим рейтингом підтвердили свій клас і вийшли в 1-й фінал. Перше місце в 2-му фіналі зайняла Соломко Дар’я, яка обіграла багатьох чоловіків. Перше місце в 3-му фіналі виграв Стоколоса Павло з Вінниці, який непогано проявив себе в усіх зустрічах 3-го фіналу. В 1-му фіналі ігри були напруженими, рівень  багатьох гравців був приблизно однаковий і результат зустрічей був наперед неможливо було спрогнозувати. Першим номером на турнірі був посіяний Лімонов Антон з Вінниці (укр. рейтинг -59.5), другим Омельчук Іван з Умані (укр. рейтинг -52.2), третім – Білецький Олег з Казатина (укр. рейтинг – 50.6) і четвертим посіяним був  Христянко Олексій з м. Ладижина (укр. рейтинг -40.5). На шляху до фіналу Антон переміг Алексеева Олександра(3:0), Сіньковского Євгена(3:0), Антипова Олексія(3:0), а Омельчук Іван Поліщука Дмитра (3:0), Волинського Валерія(3:0), Білецького Олега(3:1). Фінал розіграли друзі-суперники, члени кадетської збірної України – Лімонов Антон і Омельчук Іван.

Матч був дуже напружений, дві партії закінчились на більше - менше з рахунком 16:14. На цей  раз удача була на боці Антона, зустріч закінчилась з рахунком 3:1 на його користь.

Сильну гру в 1-му фіналі показав Юрченко Кіріл з м. Умані, посіяний під 5 номером на турнірі (укр.рейтинг-37,8).Програвши першу зустріч Гара Юрію з Хмельницького, після цього зумів зібратись і виграв 4 зустрічі підряд  і зайняв разом з Білецьким Олегом високе 3-е місце.

Результати турніру обраховані в таблицю учасників Гранд-фіналу, яку можливо  подивитись в підрозділі «Рейтинги» нашого сайту.

Результати турніру можливо подивитись в підрозділі «Матеріали змагань» нашого сайту.

 

23.01.2016 року  23.30