Результати Гранд-фіналу-2015 12 грудня 2015 року

12  грудня 2015 року в тенісному залі  ТРК «Ігроманія» відбувся заключний турнір року – Гранд-фінал-2015. На турнірі зібрались найсильніші тенісисті області, які на протязі року приймали участь в турнірах і завоювали право приймати участь в Гранд-фіналі. За об’єктивними причинами в Гранд-фінали не змогли прийняти участь Саранча Вадим і Мурзин Влад, їх замінили Сорока Василь і Палагнюк Ігор, які були запасними гравцями. Всього в Гранд-фінали приймало участь 12 найкращих тенісистів Вінницької області. В Гранд-фіналі приймала участь єдина дівчина - Соломко Дар’я, яка на протязі року показувала  високі результати і по праву завоювала право приймати участь в Гранд-фіналі серед чоловіків. Соломко Дар’я за високі показники була нагороджена кубком і грамотою від Федерації настільного тенісу Вінницької області.

Учасники були розподілені згідно рейтингу на 2 підгрупи, по три перших виходило в 1-й фінал, інші в 2-й фінал. В 1-й підгрупі перемоги Соломко Дар’ї над Поберій Іваном і Синицею Андрієм дозволили їй зайняти 2-е місце в підгрупі.  В 2-й підгрупі перемога Сороки В. над Гефтером Є. дозволила йому зайняти 1-е місце в підгрупі. В цій же підгрупі однакову кількість очок набрали Вандзіляк О., Палагнюк І. і Алексеев О., за кращим коєфіціентом в 1-й фінал потрапив Вандзіляк О.

Кубок та грамота вручені Соломко Дар’ї на початку турніру додали їй додаткових фізичних сил і настрою і  як результат цих зусиль  -  високе 5-е місце в Гранд-фіналі!

Треба відзначити напружену боротьбу в півфіналі між Гефтером Є. і Лімоновим А.. Гефтер Є. по ходу зустрічі вів з рахунком 2:0, але Антон найшов в собі сили переломити хід зустрічі і виграв з рахунком 3:2. В іншому півфіналі Сорока В. переміг Вандзіляка О. з рахунком 3:0. В грі за 3-е місце Гефтер Є. переміг Поберій І. з рахунком 3:0. В фіналі Сорока Василь зумів в 1-му сеті нав’язати боротьбу Лімонову Антону, вигравши 1-й сет. Надалі ініціативою заволодів Антон і довів зустріч до перемоги з рахунком 3:1. Перше місце в 2-му фіналі зайняв Синиця Андрій.

Місця в Гранд-фіналі розподілились наступним чином:
1-е місце – Лімонов Антон (Вінниця)
2-е місце – Сорока Василь (Вінниця)
3-е місце – Гефтер Євген (Вінниця)
4-е місце – Поберій Іван (Козятин)
5-е місце - Соломко Дар’я (Вінниця)
6-е місце – Вандзіляк Олександр (Ладижин).

По закінчені Гранд-фіналу переможці та призери турніру були нагороджені кубками та грамотами Федерації тенісу настільного Вінницької області.

Вітаємо переможців та призерів Гранд-фіналу і бажаємо їм наступних перемог!

Детальні результати Гранд-фіналу можливо буде подивитись в підрозділі «Матеріали змагань» нашого сайту.

Відео окремих зустрічей також можливо буде подивитись в підрозділі «Відеогалерея».

Фото з Гранд-фіналу можливо  подивитись в підрозділі «Фотогалерея».