Результати виступу команд Вінницької області в Клубному чемпіонаті України.

З 20 по 22 листопада 2015 року в м. Кіровограді і в вперше в м. Вінниці проходив 2-й тур Клубного чемпіонату України регіональної ліги Центрального регіону.  Всього в чемпіонаті приймають участь 20 команд центрального регіону. Після 1-го туру по 10 команд розподілились на 1-й та 2-й фінал.

     В цьому  чемпіонаті приймають участь три команд з Вінницької області - «Ніка» м. Вінниця, «ТОП-СПІН»  м. Вінниця і «Іскра» м. Козятин(склади команд друкувались раніше). Команда «Ніка» грала в м. Кіровограді, де проходив 1-й фінал. За підсумками 2-го туру команда «Ніка» посіла 6-е місце.

     Другий фінал вперше за багато років проходив в м. Вінниці в Спортивному Комплексі «Здоров’я», за адресою Примакова, 23. Дві команди «ТОП-СПІН» та «Іскра» грали в 2-му фіналі. За підсумками 2-го туру команда «Іскра» зайняла 2-е місце, а команда «ТОП-ПІН»зайняла 3-е місце. Команди, які посіли перше, друге і трете місце  в 2-му фіналі на слідуючий тур переходять в 1-й фінал. Таким чином в 3-му турі в 1-му фіналі з 10 команд будуть приймати участь три команди з Вінницької області. Будемо надіятись, що Федерація настільного тенісу України піде назустріч вінницьким командам і 3-й тур Клубного чемпіонату України, який буде на початку березня, пройде  в м. Вінниці в оновленому залі в СК «Здоров’я».

 Вітаємо команди Вінницької області з успішним виступом в 2-му турі і бажаємо їм наступних перемог!

22.11.2015 р  16.00