Результати виступу вінницьких тенісистів на чемпіонаті України

В м. Умань, Черкаської області з 13 по 17 жовтня 2015 року відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2001 р.н і молодше. На чемпіонат з’їхались тенісисти з усіх куточків України. Не зважаючи на складну обстановку на сході нашої країни на чемпіонат приїхали юні тенісисти з Луганської та Донецької області (тренери Мінін Олександр та Філенко Олег).

Вінницьку область представляли тенісисти з Вінниці, Козятина та Хмільника.

Склад збірної команди Вінницької області:

1. Соломко Дар’я (Вінниця)
  2. Попельска Світлана (Хмільник)
  3. Лімонов Антон ( Вінниця)
  4. Бондарчук Олександр (Козятин)
  5. Васєнков Ілля (Хмільник)

Спочатку були командні змагання. Команда дівчат першу зустріч виграла у команди Черкаської області-1, а потім програла команді Одеської області-1 і посіла 9-е місце.

Команда юнаків завдяки великому рейтингу Лімонова Антона (58.6) та рейтингу Бондарчука Олександра (22.0) була посіяна під 2-м номером. Першу зустріч команда юнаків виграла у команди Чернівецької області з рахунком 3:0. Другу гру наші юнаки виграли у команди Одеської області  і за вихід в фінал в напруженій боротьбі програли команді Дніпропетровської області з рахунком 2:3. В грі за 3-е місце команда Вінницької області в драматичному поєдинку перемогла команду Київ-1 з рахунком 3:2. Таким чином команда юнаків стала бронзовим призером чемпіонату України!

Після командних змагань почалися відбіркові змагання. У дівчат на чемпіонат приїхало 60 учасниць. Перші 8 по рейтингу відбір не проходили, з остальних 52 треба було відібрати 24 найкращих.. Соломко Дар’я напряму попала в фінальну частину по рейтингу (31,2). Попельска Світлана з Хмільника програв 2 зустрічі не попала в фінальну частину чемпіонату. У юнаків відбір проходили Бондарчук Олександр та Васєнков Ілля

(68 учасників). Бондарчук Олександр успішно здолав попередній турнір, вигравши 2 зустрічі і попав в фінальну частину чемпіонату. Васєнков Ілля відчайдушно боровся зі своїми суперниками, але програвши в рівній боротьбі 2 зустрічі,  не попав в фінальну частину. Лімонов Антон пройшов в фінальну частину по рейтингу.

На слідуючий день були проведені змагання змішаних пар і попередні ігри в особистому розряді. Вінницькі тенісисти Соломко Дар’я та Лімонов Антон в змішаному розряді успішно пройшли всі стадії турніру і в фіналі обіграли дуже сильну пару з Києва –Цюпко Олександру та Лушнікова Володимира з рахунком 3:0.

Наступним  етапом чемпіонату був парний турнір серед юнаків та дівчат. Пара Соломко Дар’я та Каплун Єва (Донецьк) програла парі Димитренко-Івахів за вихід в півфінал. Чоловіча пара Лімонов Антон і Омельчук Іван з Умані здолала всіх своїх опонентів і в фіналі перемогла пару Лушніков В.- Юрченко Кіріл (Умань) з рахунком 3:0.

В особистому розряді Соломко Дар’я не дуже успішно розпочала  особистий турнір, програв першу зустріч, але надалі проявила характер і більш успішно грала останні зустрічі. За результатами чемпіонату Дар’я зайняла 17 місце.

У юнаків Бондарчук Олександр  в особистому турнірі виграв 4 зустрічі і програв 3 – зайняв високе 11 місце. Лімонов Антон пройшов особистий турнір до фіналу без поразок, а фіналі програв Лушнікову Володимиру з Києва і зайняв 2-е місце.

На церемонію нагородження призерів чемпіонату приїхали головні тренери збірної України Песоцька та Геворгізов, які вручали нагороди переможцям чемпіонату.

Таким чином команда Вінницької області на чемпіонаті України виборола 3 золотих, 1 срібну та 1 бронзову медаль!

Поздоровляємо наших тенісистів з успішним виступом на чемпіонаті України!

Більш детальні результати чемпіонату можливо переглянути на сайті клубу «Тайфун» з Умані  - http://umantennis.ucoz.ua/

Відео фінальних та інших матчів можливо буде подивитись в розділі « Відеогалерея»